Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

29.04.2014 r. odbył się Konkurs Piosenki Anglojęzycznej zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Nasze Gimnazjum reprezentowały dwie uczennice z klasy II: Joanna Kotarba i Aleksandra Opoka, które wystąpiły jako duet w piosence z repertuaru Miley Cyrus pt. „Wrecking Ball”. Jury pod przewodnictwem Pani Janiny Motak – Dyrektora Wydziału Edukacji w Starostwie Powiatowym w Brzesku miało bardzo trudną decyzję do podjęcia, ponieważ poziom był wyrównany. Wszyscy uczestnicy wykazali się zarówno umiejętnościami wokalnymi jak i językowymi. Nasze uczennice miały okazję rywalizować z najlepszymi gimnazjalistami z powiatu brzeskiego, a efektem tych zmagań jest dyplom. Z niecierpliwością czekamy na następną edycję.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Konkurs Piosenki Anglojęzycznej