Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zachowaj trzeźwy umysł

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zachowaj trzeźwy umysł

Nasze Gimnazjum po raz kolejny włączyło się w profilaktyczną kampanię uzależnień „Zachowaj trzeźwy umysł”. W ramach tej akcji organizowane są ciekawe konkursy, a o to szczegóły:

  1. „Zimowi medaliści”- konkurs polega na zarejestrowaniu się na stronie www.TrzezwyUmysl.pl/medalisci i udzieleniu odpowiedzi na 5 pytań dotyczących polskich legend sportów zimowych.

  2. „Nasz czas”- konkurs plastyczno-literacki, w którym należy zaprezentować sposoby spędzania wolnego czasu z rówieśnikami. Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką, jeżeli ktoś zdecyduje się na pracę literacką, powinna ona liczyć maksymalnie 2 strony formatu A4.

  3. „Szukamy młodych mistrzów-BEZKONKURENCYJNI”- należy zarejestrować się na stronie konkursowej www.TrzezwyUmysl.pl/bezkonkurencyjni, wypełnić formularz i zaprezentować swoje osiągnięcia oraz sukcesy.

Prace konkursowe proszę składać u opiekuna szkolnego koła PCK do 19.06.2014 r. !!!

Szczegóły konkursów na stronie www.TrzezwyUmysl.pl/regulaminy

Czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursach.

POWODZENIA

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Zachowaj trzeźwy umysł