Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Lekcja otwarta dla szóstoklasistów

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Lekcja otwarta dla szóstoklasistów

24 czerwca uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Uszwi odwiedzili nasze Gimnazjum. Specjalnie dla nich została przeprowadzona lekcja otwarta, na której mogli obserwować doświadczenia i eksperymenty z dziedziny fizyki, chemii jak również biologii. Uczniowie mieli możliwość samodzielnego przeprowadzania prostych doświadczeń oraz obserwowania preparatów za pomocą mikroskopu.  Zwiedzili także pracownię biologiczno – chemiczno - fizyczną i poznali przyrządy doświadczalne. Mamy nadzieję, że lekcja rozbudziła w nich zainteresowanie przedmiotami przyrodniczymi, co zaowocuje w trakcie dalszej nauki. 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Lekcja otwarta dla szóstoklasistów