×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Co wiemy o Fairtrade?

Niedawno w Publicznym Gimnazjum w Uszwi przedstawicielki Fundacji Miejsc i Ludzi Aktywnych Anna Jarzębska i Olga Gałek przeprowadziły warsztaty dotyczące życia w krajach Globalnego Południa oraz sprawiedliwego handlu. Uczestnikami zajęć byli uczniowie PG Gnojnik pod opieką pani Małgorzaty Wawryki oraz PG w Uszwi pod opieką pani Doroty Muchy.

Spotkanie odbyło się w ramach działań związanych z powoływaniem Młodzieżowej Rady Gminy. Młodzież wysłuchała wykładu dotyczącego życia w najbiedniejszych krajach świata, oglądała zdjęcia, brała udział w ćwiczeniach, a na koniec pracowała w grupach. 4 drużyny wykonywały plakaty reklamujące sprawiedliwy handel. Uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje handel i dlaczego jest taki niesprawiedliwy. Efekty wspólnej pracy zostały wywieszone w obu placówkach.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/fairtrade{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Co wiemy o Fairtrade?