×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Warsztaty kulinarne

W kwietniu i maju uczniowie klas I-III byli uczestnikami warsztatów kulinarnych ZSPG w Czchowie.

„Warsztaty kulinarne” połączone z pokazem i degustacją potraw. Celem tego przedsięwzięcia jest utrwalenie zasad prawidłowego żywienia oraz poznanie związku między sposobem odżywiania się a zdrowiem organizmu. Mogli też zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły. W menu przygotowanym przez uczniów znajdowały się zdrowe i kolorowe dania, szaszłyki owocowe oraz desery i ciasta. Uczniowie mieli okazję degustować wszystkie przygotowane przez siebie potrawy.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/warsztaty_kulinarne{/gallery}

Zdjęcia przesłały S. Biernat, M. Malaga i N. Grochola.