×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Spotkanie z Policjantami

W ostatnim czasie w naszej szkole w ramach programu „Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń” odbyły się spotkania z przedstawicielami Komendy Policji w Czchowie. Policjanci rozmawiali z młodzieżą na temat prawa funkcjonującego w Polsce oraz obowiązku jego przestrzegania. Szczególnie zwrócono uwagę na obowiązki uczniów w tym zakresie. Panowie przeprowadzili też z młodzieżą konwersatorium. Poruszano tematy związane z kibolami, blokersami i grupami podwórkowymi. Wspólnie zastanawiano się co robić, gdy rozpozna się zagrożenie. Policjanci podpowiadali też, jak się bronić przed wciągnięciem do paczki. Sporo miejsca w dyskusji zajął temat cyberprzemocy. Uczniowie dowiedzieli się, co kryje się pod tym terminem, w jaki sposób reagować na to zjawisko i jak się można bronić.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/spotkanie_z_policjantami{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Spotkanie z Policjantami