×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wycieczka - Azoty S.A. w Tarnowie

14 czerwca kl. II odwiedziła siedzibę Grupy Azoty S.A.  w Tarnowie w  ramach akcji informacyjno-edukacyjnej dla młodzieży szkół pt. „Tworzywa – materiały przyszłości”. Jej celem było  zaprezentowanie tworzyw produkowanych w Grupie Azoty. Uczniowie zwiedzili Laboratorium Tworzyw Sztucznych, gdzie odbyła się prezentacja sprzętu laboratoryjnego oraz urządzeń  do wtrysku i wytłaczania tworzyw.  Zobaczyli miejsca powstawania nowych specjalistycznych aplikacji i zapoznali się z ich zastosowaniem. Zwiedzili także instalację compoundingu oraz miejsce powstawania mieszanek tworzyw granulowanych. Atrakcją wycieczki był wyjazd  na wieżę widokową i podziwianie panoramy zakładów z najwyższego punktu siedziby Grupy Azoty S.A. Uczniowie mieli także okazję spotkać skoczka narciarskiego Piotra Żyłę, który był gościem specjalnym akcji „Tworzywa – materiały przyszłości”.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/wycieczka_azoty{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Wycieczka - Azoty S.A. w Tarnowie