×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wycieczka kl. II do Oświęcimia i Kalwarii Zebrzydowskiej

15 czerwca klasa II wzięła udział w wycieczce edukacyjnej. Najpierw uczniowie udali się do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie przeszli dróżkami Pana Jezusa oraz mogli podziwiać  sanktuarium pasyjno-maryjne oo. bernardynów. Następnym punktem programu był Oświęcim. Zwiedzili  tam obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau. Zobaczyli wystawę stałą oraz obiekty na terenie obozu macierzystego Auschwitz I i najważniejsze obiekty w obozie Auschwitz II-Birkenau: baraki więźniarskie, rampę wyładowczą, ruiny komór gazowych i krematoriów.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/wycieczka_oswiecim{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Wycieczka kl. II do Oświęcimia i Kalwarii Zebrzydowskiej