×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Z wizytą w Warszawie

Uczniowie naszej szkoły pracowali w tym roku w programie Centrum Edukacji Obywatelskiej

Młodzi Przedsiębiorczy”. Uczniowie klasy II: Kornelia Chudoba, Anna Duch, Aleksandra Gnyla, Kornelia Warkocz, Adam Osada i Tomasz Smoleń pod opieką nauczyciela wiedzy o społeczeństwie pani Doroty Muchy najpierw wirtualnie zarządzali własnymi zasobami, a potem zakładali i prowadzili gospodarstwo agroturystyczne. Świetnie poradzili sobie z zadaniami. W nagrodę zostali zaproszeni na uroczystą galę do Narodowego Banku Polskiego, aby podsumować projekt. Potem zwiedzali Centrum Pieniądza w NBP, a na koniec przeszli Traktem Królewskim. Opiekę w czasie wycieczki sprawowały panie Barbara Kondziołka i Marta Szczepańska.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/z_wizyta_w_warszawie{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Z wizytą w Warszawie