×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Apel podsumowujący r. szk. 2015/2016 i pożegnanie uczniów kl. III

23 czerwca podsumowaliśmy rok szk. 2015/2016. Uroczystość rozpoczęła Msza św. Po  nabożeństwie nauczyciele, uczniowie i rodzice udali się do szkoły.  Pani dyrektor B. Kondziołka przedstawiła wyniki klasyfikacji końcoworocznej, wyniki egzaminu gimnazjalnego oraz wręczyła nagrody za osiągnięcia edukacyjne, sportowe oraz pracę na rzecz środowiska szkolnego. Tytuł „Ucznia Roku” otrzymała uczennica kl. I Wiktoria Piekarz. Pani dyrektor podziękowała także rodzicom uczniów klasy III, którzy angażowali się w pracę na rzecz szkoły.  Następnie odbyła się uroczystość pożegnania trzecioklasistów. Okolicznościowe programy artystyczne zaprezentowali uczniowie klas II i III.

{gallery}aktualnosci/2015_2016/apel_podsumowujacy_rok_szkolny{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Apel podsumowujący r. szk. 2015/2016 i pożegnanie uczniów kl. III