×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wycieczka kl. II do Krakowa

13 września kl. II wzięła udział w wycieczce do Krakowa. Głównym punktem programu  było zwiedzanie muzeum  znajdującego się w budynku dawnej Fabryki Schindlera. Uczniowie poznali realia Krakowa z czasów II wojny światowej. Ekspozycje w ciekawy sposób ukazywały etapy hitlerowskiej okupacji miasta na tle losów  jego mieszkańców. Dokumenty, fotografie, nagrania i instalacje przenosiły zwiedzających w wojenną rzeczywistość. Uczniowie poznali  także historię właściciela fabryki Oskara Schindlera, który ocalił ponad 1000 Żydów.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/fabryka_schindlera{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wycieczka kl. II do Krakowa