×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Gra strategiczna

Na przełomie września i października w naszej szkole odbywają się zajęcia warsztatowe w formie gry strategicznej pt. „Aktywny obywatel w gminie” prowadzone w ramach projektu Fundacji Aktywnej Edukacji z Porąbki Uszewskiej „Aktywni obywatele w powiecie brzeskim”. Podczas 4 rund gry uczniowie odkrywają i wzmacniają kompetencje społeczne, diagnozują potrzeby oraz oczekiwania mieszkańców wspólnoty lokalnej oraz zapoznają się z zasadami konsultacji społecznych. W trakcie spotkań młodzież pracuje atrakcyjnymi formami oraz stosuje w praktyce zdobyte umiejętności. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów Fundacji panie Annę Marek i Martę Tarabułę – Fiertak.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/gra_strategiczna{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Gra strategiczna