×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wieczór filmowy

W środę 26 października odbyło się spotkanie integracyjne wychowawców klas pierwszych z uczniami i rodzicami. Wspólnie obejrzeliśmy i omówiliśmy film, potem rozmawialiśmy o tym, jak uczniowie czują się w gimnazjum, jakie mają oczekiwania wobec szkoły, jakie są ich wrażenia z pierwszych tygodni nauki. Z rodzicami omawialiśmy problemy uczniów i sposoby realizacji programów wychowawczego i profilaktycznego. W przerwie zjedliśmy smaczną pizzę. Swobodna atmosfera sprzyjała integracji wychowawców z uczniami i ich rodzicami.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/wieczor_filmowy{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wieczór filmowy