×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

W świątecznym nastroju

Czwartek to ostatni dzień w szkole w tym roku kalendarzowym. Każda klasa przygotowała okolicznościowe spotkanie. Uczniowie razem z wychowawcami, pracownikami szkoły oraz rodzicami składali sobie świąteczne i noworoczne życzenia, łamali się opłatkiem i kosztowali wigilijnych przysmaków – zarówno tych przygotowanych przez rodziców, jak i własnoręcznie upieczonych. Na koniec wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Jeszcze raz życzymy wszystkim zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz błogosławieństwa Bożego Dzieciątka na każdy dzień nadchodzącego 2017 Roku.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/wigilia{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności W świątecznym nastroju