×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Spotkanie z podróżnikiem

Niedawno naszą szkołę odwiedził podróżnik Samuel Kempski – przedstawiciel grupy podróżniczej „trzask.pl”, który zaprezentował zdjęcia z wyprawy do Republiki Południowej Afryki. Uczniowie mieli okazję oglądać niezwykłe widoki Johannesburga, Durbanu, Kapsztadu oraz krajobrazy rozpościerające się z Góry Stołowej i Przylądka Dobrej Nadziei. Niezwykłym widokom towarzyszyły anegdoty i ciekawe opowieści o kulturze i tradycjach tego państwa. Młodzież miała okazję poznać historię Nelsona Mandeli oraz zagadnienia dotyczące apartheidu, czyli systemu segregacji rasowej. Apartheid do niedawna obowiązywał w RPA, zresztą wywiera wpływ na życie wielu mieszkańców do dnia dzisiejszego.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/spotkanie_z_podroznikiem{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Spotkanie z podróżnikiem