×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy w Uszwi

Radni Młodzieżowej Rady Gminy w Gnojniku wzięli udział w grze strategicznej „Aktywny obywatel w gminie” prowadzonych w ramach projektu Fundacji Aktywnej Edukacji z Porąbki Uszewskiej przez panie Annę Marek i Martę Tarabułę – Fiertak. Zajęcia odbyły się w PG w Gnojniku pod opieką Małgorzaty Wawryki oraz w PG w Uszwi pod opieką Doroty Muchy. W trakcie warsztatów młodzi radni odkrywali i wzmacniali kompetencje społeczne, diagnozowali potrzeby i oczekiwania członków społeczności lokalnej, a także zapoznawali się z zasadami konsultacji społecznych.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/warsztaty_mrg{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Warsztaty Młodzieżowej Rady Gminy w Uszwi