×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Bliskie spotkania z poezją współczesną

19 grudnia odbyło się pierwsze spotkanie w ramach warsztatów „Bliskie spotkania z poezją współczesną” prowadzonych przez dziekana Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dr hab. prof. UP Marka Karwalę. Zajęcia zostały zorganizowane w celu rozwijania umiejętności analizowania i interpretowania tekstów poetyckich. W warsztatach wzięli uczniowie z gimnazjów w Gnojniku i Lewniowej pod opieką pań: Małgorzaty Wawryki i Eweliny Matus oraz młodzież z naszej szkoły. Kolejne spotkanie odbędzie się 9 stycznia. Organizatorem warsztatów jest Dorota Mucha.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/poeta{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Bliskie spotkania z poezją współczesną