Zabawa Karnawałowa - Czerwony Kapturek

W naszej szkole odbyła się tradycyjna zabawa karnawałowa. Imprezę rozpoczęły konkursy, w których uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas. Po konkursach wszyscy uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, a następnie rozpoczęła się dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawili.

W trakcie imprezy uczniowie pod opieką pani Joanny Olchawy przygotowali bajkę braci Grimm "Rotkäppchen" czyli "Czerwony Kapturek" po niemiecku

Nasi "aktorzy" perfekcyjnie opanowali swoje role w języku niemieckim. Widać było na scenie, że są zgranym zespołem i czerpią dużo radości ze wspólnego spotkania.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/zabawa_karnawalowa{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Zabawa Karnawałowa - Czerwony Kapturek