×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Wycieczka do Warszawy

W dniach 4-5 maja uczniowie klas Ib i III pojechali na wycieczkę do Warszawy. Pierwszego dnia zwiedzili Pałac i ogrody w Wilanowie oraz Zamek Królewski, spacerowali Traktem Królewskim i po Starówce. Byli też na Powązkach, gdzie odwiedzili między innymi groby bohaterów książki „Kamienie na szaniec”, a także ofiar katastrofy smoleńskiej. Chwilę oddechu złapali w galerii Złote Tarasy, gdzie zjedli obiad. Następnie byli w Muzeum Powstania Warszawskiego. Ostatnim punktem programu w tym dniu była wizyta na Stadionie Narodowym. Młodzież wraz z przewodnikiem przeszła Trasą Piłkarza. Największą atrakcją była wizyta w szatni naszej drużyny narodowej.

Drugi dzień uczniowie zaczęli od zajęć w Narodowym Centrum Nauki „Kopernik”, gdzie indywidualnie korzystali z poszczególnych atrakcji. Potem młodzież obejrzała ogrody na dachu „Kopernika”. Kolejnym punktem programu była wizyta w Parlamencie, gdzie zwiedziliśmy sale Sejmu i Senatu. Następnie wyjechaliśmy na taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki, aby obejrzeć panoramę Warszawy. Ostatnim punktem naszego programu były Łazienki.

Wycieczka była bardzo udana i pełna wrażeń.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/wycieczka_do_warszawy{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Wycieczka do Warszawy