×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Z wizytą w bibliotece

W dniach 8-15 maja odbyła się XIV edycja Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!” Z tej okazji młodzież naszego gimnazjum pojechała z wizytą do RCKB

w Brzesku, gdzie mieści się Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna. Uczniowie klas Ia, Ib i II wzięli udział w lekcjach bibliotecznych. Pani Magdalena Gurgul oprowadziła nas po pomieszczeniach należących do biblioteki, pokazała, gdzie znajdują się różne działy i opowiedziała, jak można skorzystać z różnorodnych zasobów bibliotecznych. Przedstawiła nam też historię biblioteki w Brzesku. Na koniec uczniowie wzięli udział w quizie na temat tej placówki. Okazało się, że zapamiętali wiele informacji.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/z_wizyta_w_bibliotece{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Z wizytą w bibliotece