×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Zjazd Szkolnych Kół Caritas

8 czerwca członkowie Szkolnego Koła Caritas naszego Gimnazjum uczestniczyli w XI Zjeździe SKC diecezji tarnowskiej, w którym wzięło udział ponad 1500 wolontariuszy. Spotkanie odbyło się w parafii pw. bł. Karoliny Kózki w Tarnowie. Mszy św. przewodniczył bp Andrzej Jeż, który w homilii powiedział: „Jesteśmy piękni, gdy żyjemy dla innych ludzi, gdy się dla nich poświęcamy, gdy nasze życie jest pełne dobra, miłości, troski o drugiego człowieka”. Po eucharystii odbyła się integracyjna agapa.

{gallery}aktualnosci/2016_2017/caritas{/gallery}

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Zjazd Szkolnych Kół Caritas