×

Uwaga

Simple Image Gallery Notice: Joomla's /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Projekt edukacyjny

Uczniowie klas II Publicznego Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Uszwi wzięli udział w realizacji projektu edukacyjnego pod tytułem ,,Jak środowisko społeczno – przyrodnicze wpływa na odżywianie się uczniów naszej szkoły?”.

Zostali podzieleni na kilka grup, w których pracowali przez dwa miesiące. Klasa IIa przygotowała prezentację na temat,, W jaki sposób globalizacja wpływa na kulturę polską?”, która składała się z przeprowadzonej wśród kolegów i koleżanek ankiety, kilku prezentacji multimedialnych oraz krótkich scenek. Natomiast klasa IIb nakręciła krótki filmik, również przeprowadziła ankietę dotyczącą odżywiania się uczniów i przygotowała prezentację multimedialną, gazetkę i skecz,

Udział w takich projektach to szansa dla uczniów na rozwijanie wyobraźni, umiejętności i pokazanie się z jak najlepszej strony.


{gallery}2010_2011/projekt_2b{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Projekty edukacyjne Projekt edukacyjny