Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Komisji Edukacji Narodwej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Komisji Edukacji Narodwej

Dzień Komisji Edukacji Narodwej
12 października świętowaliśmy Dzień KEN. Z tej okazji kl. IIa zaprezentowała okolicznościowy program artystyczny.
Miał on formę kabaretową. Uczniowie przedstawili  m.in. nauczycielską modę, różne typy uczniów oraz wykonali piosenki o szkole wraz z choreografią. Nie zabrakło oczywiście życzeń i kwiatów dla nauczycieli i pracowników obsługi. To szczególna okazja, aby wyrazić wdzięczność wszystkim tym, którzy przekazują nam wiedzę oraz dbają o jak najlepsze funkcjonowanie naszego gimnazjum. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor wręczyła pracownikom szkoły nagrody w dowód uznania ich pracy.

 

 Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Dzień Komisji Edukacji Narodwej