Dzień Komisji Edukacji Narodwej

Dzień Komisji Edukacji Narodwej

12 października świętowaliśmy Dzień KEN. Z tej okazji kl. IIa zaprezentowała okolicznościowy program artystyczny.
Miał on formę kabaretową. Uczniowie przedstawili  m.in. nauczycielską modę, różne typy uczniów oraz wykonali piosenki o szkole wraz z choreografią. Nie zabrakło oczywiście życzeń i kwiatów dla nauczycieli i pracowników obsługi. To szczególna okazja, aby wyrazić wdzięczność wszystkim tym, którzy przekazują nam wiedzę oraz dbają o jak najlepsze funkcjonowanie naszego gimnazjum. Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor wręczyła pracownikom szkoły nagrody w dowód uznania ich pracy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Dzień Komisji Edukacji Narodwej