Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Turniej tenisa stołowego

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Turniej tenisa stołowego

Turniej tenisa stołowego

 

Dnia 23 października w naszej szkole odbyły się eliminacje do turnieju tenisa stołowego.

Pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego nasi reprezentanci oraz uczniowie z gimnazjum w Gnojniku rozegrali zacięte mecze.
Do dalszego etapu turnieju zakwalifikowały się cztery zawodniczki z drużyny gości, a z naszej szkoły Kamila Ryś i Natalia Brzeska z kl. II "a". Również chłopcy pokazali klasę. Sławomir Zych, Marek Zabrzański oraz Piotr Legutko z kl. II "b" również dostali się na dalsze eliminacje. Była to wspaniała lekcja uczciwego współzawodnictwa połączona ze świetną zabawą.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Turniej tenisa stołowego