Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

"Taki dzień się zdarza raz". Dnia 12 października br. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali program artystyczny, na który złożyły się zabawne piosenki o przedmiotach śpiewane na melodie znanych utworów oraz wiersze dla nauczycieli. Po akademii przyszedł czas na życzenia i kwiaty. Wszyscy dobrze się bawili i świętowali ten ważny dzień.

 


Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Dzień Komisji Edukacji Narodowej